menu   منو خانه خدمات ما لیست قیمت حساب کاربری سوالات متداول قوانین نمایندگی آموزش فضای مجازی تماس با ما ورود عضویت


ممبر تلگرام چیست؟
ممبر تلگرام چیست؟

ممبر چیست؟


بسیاری از کسب و کارها و مشاغل به منظور افزایش تعداد مخاطبان خود و همچنین حفظ مشتریان فعلی در شبکه پیام رسانی تلگرام فعالیت دارند. با استفاده از امکانات این شبکه پیام رسانی نظیر کانال و گروه می‌توان به راحتی ارتباط خود را با مخاطبان و کاربران حفظ کرده و توجه آن‌ها را به فعالیت‌های کسب و کار خود جلب کنید. با توجه به محبوبیت بالای تلگرام در میان کسب و کارها و مشاغل بزرگ و کوچک، پیشرفت در این شبکه پیام رسانی کمی مشکل به نظر می‌رسد. با توجه به این مسئله مدیران کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی همواره به دنبال بهترین روش‌های موجود برای پیشرفت و توسعه کسب و کار تلگرامی خود هستند.


فاکتورها و عوامل بسیاری بر موفقیت شما در تلگرام تأثیرگذار خواهند بود. یکی از مهم‌ترین این عوامل که موجب صرف وقت و هزینه بسیاری از ادمین ها در مدیریت تلگرام می‌شود، ممبرها هستند؛

اما ممبر چیست و چرا اهمیت بالایی برای کانال‌های تلگرامی دارد؟

ممبر برگرفته از کلمه انگلیسی member به معنای عضو است. زمانی که کاربری از ممبرهای شما باشد، یعنی در کانال یا گروه شما عضو شده است و می‌تواند مطالب منتشر شده به وسیله شما و دیگر مدیران را مشاهده کند. تعداد ممبرها با عددی در زیر نام گروه مشخص می‌شود. شما می‌توانید در قسمت تنظیمات کانال تلگرامی خود، تعداد ممبرها و همچنین پروفایل هر یک آن‌ها را نیز مشاهده کنید. در ادامه به بررسی بیش‌تر دلایل اهمیت بالای ممبرهای تلگرامی نزد مدیران خواهیم پرداخت.


چرا ممبر تلگرام اهمیت بالایی دارد؟

همان‌طور که گفتیم ممبرهای کانال‌های تلگرامی اهمیت بسیار زیادی برای مدیران این کانال‌ها دارند؛ اما چه چیزی موجب اهمیت بالای ممبرها می‌شوند؟ چرا مدیران زمان و هزینه زیادی را صرف افزایش ممبرهای کانال خود می‌کنند؟ ممبرها یا همان اعضای کانال، در واقع مخاطبین شما هستند. اگر می‌خواهید اعتبار و محبوبیت خود را در میان کاربران تلگرامی و همچنین دیگر رقبای خود افزایش دهید، باید در جذب مخاطبین بیش‌تر تلاش کنید. زمانی که کاربری برای اولین بار کانال یا گروه تلگرامی شما را مشاهده می‌کند، پیش از هر چیز به تعداد ممبرهای شما توجه خواهد کرد. هر اندازه که ممبرهای شما بیش‌تر باشند، مخاطب تمایل بیش‌تری به عضویت در کانال و استفاده از خدمات و محصولات شما پیدا خواهد کرد. با توجه به این مسئله واضح است که اگر ممبرهای کانال خود را افزایش دهید، می‌توانید با راحتی بیش‌تری مخاطبین جدید را جذب کنید.


یکی دیگر از نکاتی که بهتر است به آن اشاره کنیم اهمیت ممبر برای کانال‌های فروشگاهی است. یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند موجب موفقیت کانال‌های فروشگاهی شود، فروش بیش‌تر است. ممبرهای شما اولین اشخاصی هستند که می‌توانید برای فروش محصولات خود روی آن‌ها حساب کنید. بدین ترتیب هر اندازه که ممبرهای کانال فروشگاهی شما بیش‌تر باشند، شانس بیش‌تری برای داشتن مشتریان بیش‌تر و در نتیجه کسب درآمد بیش‌تر خواهید داشت. خرید ممبر فعال و ارزان یکی از بهترین راه های افزایش ممبر است. در ادامه به بررسی انواع ممبر تلگرامی نیز خواهیم پرداخت.


انواع ممبر تلگرام را بشناسید!


حال که دانستید ممبر چیست و چه اهمیتی برای کانال‌های تلگرامی دارد، بهتر است با انواع ممبر تلگرامی نیز آشنا شوید. ممبرهای تلگرامی انواع بسیار گوناگونی دارند که هر یک مزایا و معایب مخصوص به خود را دارد. اگر می‌خواهید کانال تلگرامی خود را با سرعت بیش‌تری توسعه دهید، بهتر است با انواع ممبر آشنا بوده و در زمان مناسب از ممبرهای مناسب استفاده کنید. برای تهیه هر یک از این ممبرها می‌توانید به وب‌سایت‌های متخصص و معتبر مراجعه کنید.

انواع ممبر تلگرامی عبارت است از:


ممبر فیک

ممبر فیک یکی از رایج‌ترین انواع ممبر تلگرام است که هزینه بسیار مناسبی نیز دارد. بهتر است بدانید که با خرید ممبر فیک تنها تعداد ممبرهای خود را افزایش داده‌اید و نمی‌توانید انتظار افزایش بازدید یا فروش را نیز داشته باشید. خرید ممبر فیک برای کسب و کارهای تازه‌کار می‌تواند به منزله شروعی پرقدرت و مناسب باشد.


ممبر واقعی


در مقابل ممبرهای فیک که هیچ فعالیتی در تلگرام ندارند، ممبرهای واقعی قرار دارد. ممبرهای واقعی به کاربران واقعی تلگرام گفته می‌شود که به صورت طبیعی فعالیت می‌کنند و میتوانند بازدید و لایک های پست های شما را بالا ببرند.

راه‌های بسیاری برای افزایش ممبرهای واقعی وجود دارد که از میان آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:


ممبر واقعی اختیاری:

زمانی که کاربری در حال استفاده از تلگرام غیر رسمی است، پیامی مبنی بر دعوت به عضویت در کانال شما برای وی ارسال می‌شود. کاربر می‌تواند در صورت تمایل از محتوای کانال شما بازدید کرده و در آن عضو شود. بدین ترتیب شما می‌توانید ممبرهای واقعی کانال خود را افزایش دهید. با اد ممبر واقعی اختیاری با ریزش بسیار کمی مواجه شده و می‌توانید بازدید بیش‌تری را نیز انتظار داشته باشید. این روش یکی از بهترین روش ها برای خرید ممبر ایرانی است.

ممبر واقعی اجباری:

در مقابل ممبر واقعی اختیاری، ممبرهای واقعی اجباری قرار دارند. این دسته از ممبرها بدون اختیار خود به عضویت کانال شما درخواهند آمد. توجه داشته باشید که زمانی که کاربر متوجه عضویت در کانال شما شود، می‌تواند با اختیار خود از آن خارج شود. بدین ترتیب این روش می‌تواند ریزش زیادی به همراه داشته باشد.

ممبر پروکسی:

آخرین روشی که برای افزایش ممبر واقعی به آن اشاره می‌کنیم، اد ممبر پروکسی است. در این روش شما با پرداخت هزینه‌ای به عنوان اسپانسر پروکسی در بالاترین نقطه از صفحه تلگرام کاربران نمایش داده خواهید شد. کاربران نیز می‌توانند در صورت تمایل در کانال شما عضو شوند. استفاده از این روش نیز ریزش کمی به همراه داشته و بازدیدهای شما را افزایش می‌دهد.

» مقالات مرتبط


Counter

سفارش موفق

۱۳۵,۷۰۴
Counter

تیکت پشتیبانی

۲,۴۸۶
Counter

مشتری

۸,۴۲۲اطلاع از اخبار سرویس های مستر مجازی و تخفیفات عضویت در کانال تلگرام ما
پشتیبانی انلاین در واتساپWhatsapp